HAKKIMDA
 
Merhabalar,
Fotoğrafçılığa hep ilgi duymama rağmen çeşitli sebeplerle hep ertelediğim bir hobi oldu.Ta ki doğa ile ilgili bir işim olana kadar.Özellikle doğal alanların korunması ile ilgili çalışmalarımı yürütürken, farkettiğim güzelliklerin sadece bende kalmaması gerektiğini anladım. Daha çok,çalışma alanım olan sulak alanlar,milli parklar,tabiat parkları gibi alanlarda yaşayan,kuşlar başta olmak üzere, memeliler, sürüngenler, bitkiler, kısacası her türlü canlıyı görüntüleyerek onların tanıtılmasına ve korunmasına katkıda bulunmak benim için son derece keyif verici bir şey.
Fotoğraf çekmeyi, özellikle de kuş fotoğrafları  çekmeyi ve çektiklerimi paylaşmayı seviyorum. İlk hedefim bulunduğum bölgede yaşayan kuş varlığını tanıtan bir kitap hazırlayarak şimdiki ve gelecek nesillerin doğayı tanımasına katkıda bulunmak.
Sitede bulunan kuş türleri hakkındaki kısa bilgiler www.trakus.org,memeliler hakkındaki bilgiler ise www.tramem.org'dan alınmıştır.Türler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen bu sitelerin ilgili bölümlerini ziyaret ediniz.
Umarım web sitemi ziyaretinizden keyif alırsınız.Site ile ilgili ya da sitede yer alan fotoğraflarla ilgili düşüncelerinizi,olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi yazarsanız memnun olacağım.Ziyaretiniz için çok teşekkürler
 
                                                                                                                                Tamer YILMAZ