ZİYARETÇİ DEFTERİ
Görüşlerinizi yazmak için tıklayınız.
Haz
29
2011
Ali Rıza Baykan
Tamer Bey, çok güzel fotoğraflarla bezenmiş çok hoş bir site yapmışsınız, başarılar dileğimle, ali rıza baykan
Haz
29
2011
Nizamettin YAVUZ
Kutlarım Tamer Bey, sade, gezmesi kolay ve izlemesi keyifli bir site olmuş. Selamlar..
Haz
16
2011
İbrahim PEYNİRCİ
Kutluyorum sevgili Dostum..Nefis olmuş..Emeğine ve yüreğine sağlık..Selamlar..Saygılar..
Haz
11
2011
Barış Koca
Hayırlı olsun Tamer hocam. Başarılarınızın devamı dileğiyle...
Haz
10
2011
fikret KARACAN
merhabalar Tamer bey sitenizdeki tüm fotoğraflar çok çok güzeller.doğa için yaptıklarınız ve doğaya gönülden katkınız taktire layık.paylaşım bilgilendirmeler için teşekkürler.ışığınız bol herşey gönlünüzce olsun.selamlarımla.
Haz
09
2011
çağatay serim
selamlar sitenizi çok beyendim mesleğinizi tam olarak yazmamışsınız ama genede ben çok kıskandım hem hobinizle işinizi bağdaşması süper tebrikler.
Haz
06
2011
Timur Caglar
Tamer Bey, sitenizin hayırlı olmasını dilerim. Takip ve kullanım açısından kullanıcı dostu bir site olmuş, fotoğrafların güzelliği keyif veriyor. Güncelleme ve gelişmeleri zevkle takip edeceğim. Tebrikler...
Haz
06
2011
İsmail KAPLAN
Web siteniz hayırlı olsun. Yayınlanan her bir fotoğrafta büyük emek ve sabırın izleri var. Emeklerinize sağlık. Başarılar.
Haz
05
2011
ergin arar
tamer bey sitenizi büyük bir keyifle izledim.. emek harcayarak türlerin görüntülerini paylaşmanız takdire şayandır.. ellerinize sağlık, sizi canı gönülden kutluyorum, başarılarınız daim olsun.. selam&saygılar.
Haz
04
2011
Ömer Furtun
Siteyi gezerken kahve eşliğinde keyifli dakikalar geçirdim. Emeklerinize sağlık.
Haz
04
2011
Hakan Perek
Gözüm gönlüm açıldı. Özellikle arıkuşlarını keyifle izledim.Ellerine sağlık.
Haz
03
2011
Asude Daban
Doğal hayatı koruma bilinci ile yaşamanın dayanılmaz güzelliği ile hazırlamış olduğunuz siteniz hayırlı uğurlu olsun Tamer Bey... Emeklerinize ve gönlünüze sağlık olsun... Selamlar, saygılar...
Haz
02
2011
resul gümüş
merhabalar Tamer arkadaşım. Siten öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bakmaya doyamadığımız bir galeriye sahipsin. Yırtıcılar (akbabalar özellikle Sakallı :) ) biraz eksik gibi. Selamlarımla
Haz
02
2011
Nurten Şalıkara
Tamer Bey selamlar, Site çok sade ve şık olmuş. Özellikle giriş kısmı Kuğu Gölü bale eseri gibi akıcı ve büyüleyici... Kutlarım ve başarılar dilerim. Ancak umutla kitap da bekliyoruz en kısa zamanda sizden.
Haz
02
2011
ONDER KURSUN
Çalışmalarınız çok başarılı ve güzel.Umarım herkes ülkemizin doğal zenginliğinin ve güzelliklerinin farkına varır. Doğa tabiatın bize vermiş olduğu gelecek nesillere ait bir emanetidir.